reklam
reklam
DOLAR32,5021% 0.69
EURO34,9313% 0
STERLIN41,5109% 0.55
FRANG36,3580% 0.66
ALTIN2.407,64% 0,69
BITCOIN66.560,02-2.503
reklam
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
22:00
AlmanyaAlmanya
22:00
İskoçyaİskoçya
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
16:00
MFK RuzomberokMFK Ruzomberok
16:00
FK HumenneFK Humenne
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
20:00
Sporting Club de HuelvaSporting Club de Huelva
20:00
Real MadridReal Madrid
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
18:30
Saturn RamenskoyeSaturn Ramenskoye
18:30
FK Znamya TrudaFK Znamya Truda
ABD - ABD NPSL
00:00
Miami Dutch Lions FCMiami Dutch Lions FC
00:00
Global Soccer PathwaysGlobal Soccer Pathways
03:30
Fort Worth Vaqueros FCFort Worth Vaqueros FC
03:30
Laredo Heat SCLaredo Heat SC
ABD - MLS Next Pro
02:00
Inter Miami CF IIInter Miami CF II
02:00
Columbus Crew 2Columbus Crew 2
02:00
Orlando City BOrlando City B
02:00
Chattanooga FCChattanooga FC
02:30
Crown Legacy FCCrown Legacy FC
02:30
Philadelphia Union IIPhiladelphia Union II
04:00
Vancouver Whitecaps FC IIVancouver Whitecaps FC II
04:00
Minnesota United FC 2Minnesota United FC 2
ABD - USL Lig 2
02:00
Oakland County FCOakland County FC
02:00
Midwest United FCMidwest United FC
03:00
RKC Soccer ClubRKC Soccer Club
03:00
Minneapolis City SC Usl2Minneapolis City SC Usl2
05:00
Redlands FCRedlands FC
05:00
Southern California SeahorsesSouthern California Seahorses
05:00
Flatirons Rush SCFlatirons Rush SC
05:00
Boulder County UnitedBoulder County United
ABD - USL W Ligi
02:00
Kalamazoo FCKalamazoo FC
02:00
Midwest United FCMidwest United FC
02:00
Richmond Uslw LeagueRichmond Uslw League
02:00
Patuxent Football AthleticsPatuxent Football Athletics
02:45
Flatirons FCFlatirons FC
02:45
Albion SC ColoradoAlbion SC Colorado
03:00
Charlotte EaglesCharlotte Eagles
03:00
South Georgia Tormenta FCSouth Georgia Tormenta FC
03:00
Rochester FCRochester FC
03:00
Minnesota AuroraMinnesota Aurora
03:00
River Light FCRiver Light FC
03:00
Milwaukee Bavarian SCMilwaukee Bavarian SC
04:00
Oakland SoulOakland Soul
04:00
California Storm UslwCalifornia Storm Uslw
04:30
Olympic ClubOlympic Club
04:30
SC StocktonSC Stockton
05:00
Pleasanton RagePleasanton Rage
05:00
Academica SCAcademica SC
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
Racing ClubRacing Club
21:00
Belgrano de CordobaBelgrano de Cordoba
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
CA TigreCA Tigre
1 : 1
CA Belgrano de CordobaCA Belgrano de Cordoba
01:00
CA Sarmiento JuninCA Sarmiento Junin
2 : 0
Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
03:15
Atletico LanusAtletico Lanus
2 : 0
Racing Club AvellanedaRacing Club Avellaneda
03:15
Newells Old BoysNewells Old Boys
0 : 2
Instituto AC CordobaInstituto AC Cordoba
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00
Modbury Jets SCModbury Jets SC
13:00
North Eastern Metrostars SCNorth Eastern Metrostars SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
11:45
Adelaide UniversityAdelaide University
11:45
West Torrens BirkallaWest Torrens Birkalla
13:00
Sturt LionsSturt Lions
13:00
Adelaide CityAdelaide City
13:45
Salisbury InterSalisbury Inter
13:45
Adelaide Comets FCAdelaide Comets FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30
Lions FCLions FC
13:30
Football Queensland QASFootball Queensland QAS
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
12:30
Box Hill UnitedBox Hill United
12:30
Bentleigh Greens SCBentleigh Greens SC
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Werribee City FCWerribee City FC
13:30
Brunswick City SCBrunswick City SC
13:30
Northcote CityNorthcote City
13:30
Bentleigh GreensBentleigh Greens
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
13:00
Bff Academy Minsk U17Bff Academy Minsk U17
13:00
Bate Borisov ReserveBate Borisov Reserve
17:00
FC SlonimFC Slonim
17:00
Lokomotiv GomelLokomotiv Gomel
19:00
Torpedo Zhodino ReserveTorpedo Zhodino Reserve
19:00
FC MolodechnoFC Molodechno
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
18:00
IslochIsloch
18:00
FC GomelFC Gomel
19:45
FC VitebskFC Vitebsk
19:45
FC Torpedo Belaz ZhodinoFC Torpedo Belaz Zhodino
Brezilya - Baiano, Serie B
01:00
Fluminense DE Feira BAFluminense DE Feira BA
01:00
Jacobinense BAJacobinense BA
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:00
Princesa Dos Solimoes AMPrincesa Dos Solimoes AM
3 : 1
EC Humaita ACEC Humaita AC
01:00
Fluminense EC PIFluminense EC PI
2 : 2
Cameta SC PACameta SC PA
01:00
Itabuna EC BAItabuna EC BA
1 : 1
Democrata SL MGDemocrata SL MG
02:00
Treze FC PBTreze FC PB
02:00
ACD Potiguar RNACD Potiguar RN
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Amazonas FC A&MAmazonas FC A&M
0 : 1
Chapecoense SCChapecoense SC
Brezilya - Brasilero Serie A
01:00
Cruzeiro EC MGCruzeiro EC MG
2 : 1
Cuiaba EC MTCuiaba EC MT
02:00
CA Paranaense PRCA Paranaense PR
3 : 1
Criciuma EC SCCriciuma EC SC
02:00
CR Flamengo RJCR Flamengo RJ
2 : 1
Gremio FB Porto Alegrense RSGremio FB Porto Alegrense RS
02:00
SC Internacional RSSC Internacional RS
0 : 0
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
03:30
SE Palmeiras SPSE Palmeiras SP
2 : 0
CR Vasco da Gama RJCR Vasco da Gama RJ
03:30
EC Bahia BAEC Bahia BA
0 : 0
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
16:00
Botafogo FR RJBotafogo FR RJ
16:00
Audax Rio EC RJAudax Rio EC RJ
Brezilya - U20 Cearense
21:00
FC Atletico Cearense CE U20FC Atletico Cearense CE U20
21:00
Ceara SC CECeara SC CE
21:00
Caucaia EC CECaucaia EC CE
21:00
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Mirassol FC SPMirassol FC SP
21:00
Fernandopolis FC SP U20Fernandopolis FC SP U20
21:00
Rio Preto EC SPRio Preto EC SP
21:00
Tanabi EC SPTanabi EC SP
21:00
Jose Bonifacio EC SP U20Jose Bonifacio EC SP U20
21:00
Olimpia FC SPOlimpia FC SP
21:00
Gd Prudente SP U20Gd Prudente SP U20
21:00
Tupa SPTupa SP
21:00
Ferroviaria SPFerroviaria SP
21:00
AE Velo Clube SPAE Velo Clube SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SPEC XV de Novembro de Jau SP
21:00
Sao Carlos SPSao Carlos SP
21:00
Rio Claro SPRio Claro SP
21:00
Taquaritinga SPTaquaritinga SP
21:00
Botafogo FC SPBotafogo FC SP
21:00
CA Bandeirante SP U20CA Bandeirante SP U20
21:00
AA Francana SPAA Francana SP
21:00
Comercial FC SPComercial FC SP
21:00
AA Internacional Bebedouro SPAA Internacional Bebedouro SP
21:00
Sertaozinho FC SPSertaozinho FC SP
21:00
Ponte Preta SPPonte Preta SP
21:00
Porto Foot Ball SP U20Porto Foot Ball SP U20
21:00
CA Atletico Guacuano SPCA Atletico Guacuano SP
21:00
SE Itapirense SPSE Itapirense SP
21:00
Brasilis FC SPBrasilis FC SP
21:00
SC Aguai SP U20SC Aguai SP U20
21:00
AA Internacional Limeira SPAA Internacional Limeira SP
21:00
Cosmopolitano Sports SP U20Cosmopolitano Sports SP U20
21:00
EC XV de Novembro SPEC XV de Novembro SP
21:00
Independente FCIndependente FC
21:00
Rio Branco SPRio Branco SP
21:00
Uniao Sao Joao EC SP U20Uniao Sao Joao EC SP U20
21:00
EC Taubate SPEC Taubate SP
21:00
CA Joseense SPCA Joseense SP
21:00
Uniao Suzano AC SPUniao Suzano AC SP
21:00
Uniao FCUniao FC
21:00
Sao Jose Esporte ClubeSao Jose Esporte Clube
21:00
Pinda FC SP U20Pinda FC SP U20
21:00
Desportivo Brasil SPDesportivo Brasil SP
21:00
Sfera FC Ltda SP U20Sfera FC Ltda SP U20
21:00
Comercial Tiete FC SPComercial Tiete FC SP
21:00
EC Sao Bento SPEC Sao Bento SP
21:00
Ituano FC SPItuano FC SP
21:00
Capao BonitoCapao Bonito
21:00
RB Bragantino SPRB Bragantino SP
21:00
Paulinia Futebol Universitario SP U20Paulinia Futebol Universitario SP U20
21:00
Capivariano SPCapivariano SP
21:00
FC SKA Brasil SPFC SKA Brasil SP
21:00
Guarani FC SPGuarani FC SP
21:00
CA Metropolitano FC SPCA Metropolitano FC SP
21:00
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
21:00
Referencia FC SP U20Referencia FC SP U20
21:00
Gremio Osasco Audax EC SPGremio Osasco Audax EC SP
21:00
Cvaf Ibiuna SP U20Cvaf Ibiuna SP U20
21:00
Oeste FC SPOeste FC SP
21:00
Gremio Esportivo Osasco SP U20Gremio Esportivo Osasco SP U20
21:00
SE Palmeiras SPSE Palmeiras SP
21:00
AD Guarulhos SPAD Guarulhos SP
21:00
Ibrachina FC SPIbrachina FC SP
21:00
Portuguesa Desportos SPPortuguesa Desportos SP
21:00
Flamengo SP U20Flamengo SP U20
21:00
Nacional AC SP U20Nacional AC SP U20
21:00
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
21:00
EC Sao Bernardo SPEC Sao Bernardo SP
21:00
Sao Caetano SPSao Caetano SP
21:00
CA Juventus SP U20CA Juventus SP U20
21:00
EC Agua SantaEC Agua Santa
21:00
Aster Brasil SC SP U20Aster Brasil SC SP U20
21:00
Santos FC SPSantos FC SP
21:00
Santo Andre SP U20Santo Andre SP U20
21:00
Maua FC SP U20Maua FC SP U20
21:00
AA Portuguesa SPAA Portuguesa SP
21:00
Jabaquara AC SP U20Jabaquara AC SP U20
21:00
GE Mauaense SP U20GE Mauaense SP U20
21:00
Gremio NovorizontinoGremio Novorizontino
21:00
Marilia AC SPMarilia AC SP
Çekya - Divize A
19:00
FC RokycanyFC Rokycany
19:00
SK Petrin PlzenSK Petrin Plzen
Çekya - Divize B
19:30
Tj Sokol NespekyTj Sokol Nespeky
19:30
SK HrebecSK Hrebec
Çekya - Divize D
19:00
FC Slovan Havlickuv BrodFC Slovan Havlickuv Brod
19:00
FC Zbrojovka Brno BFC Zbrojovka Brno B
Çekya - Divize E
19:00
FC StraniFC Strani
19:00
SK Batov 1930SK Batov 1930
Çekya - Divize F
17:45
TJ BridlicnaTJ Bridlicna
17:45
MFK HavirovMFK Havirov
18:00
TJ Valasske MeziriciTJ Valasske Mezirici
18:00
TJ Unie HlubinaTJ Unie Hlubina
18:00
Opava BOpava B
18:00
FK JesenikFK Jesenik
18:30
FK KrnovFK Krnov
18:30
FC Slavoj Olympia BruntalFC Slavoj Olympia Bruntal
19:00
FC VratimovFC Vratimov
19:00
VitkoviceVitkovice
19:00
FK SumperkFK Sumperk
19:00
FK BilovecFK Bilovec
Çekya - MSFL
18:00
FK BlanskoFK Blansko
18:00
MFk Karvina BMFk Karvina B
18:30
1. SC Znojmo FK1. SC Znojmo FK
18:30
FK HodoninFK Hodonin
20:00
SK HraniceSK Hranice
20:00
SK UnicovSK Unicov
Cezayir - Lig 1
18:45
Paradou AcParadou Ac
18:45
USM KhenchelaUSM Khenchela
18:45
MC MagraMC Magra
18:45
USM AlgerUSM Alger
18:45
US SoufUS Souf
18:45
JS KabylieJS Kabylie
18:45
JS SaouraJS Saoura
18:45
CR BelouizdadCR Belouizdad
18:45
ASO ChlefASO Chlef
18:45
Us BiskraUs Biskra
18:45
El BayadhEl Bayadh
18:45
Ben AknounBen Aknoun
18:45
CS ConstantineCS Constantine
18:45
ES SetifES Setif
20:00
MC AlgerMC Alger
20:00
MC OranMC Oran
Cezayir - Ligue 1, Reserves
12:00
AC ParadouAC Paradou
12:00
US KhenchelaUS Khenchela
12:00
Nc MagraNc Magra
12:00
Usm AlgerUsm Alger
12:00
US Oued SoufUS Oued Souf
12:00
Js KabylieJs Kabylie
12:00
Js SaouraJs Saoura
12:00
Cr BelouizdadCr Belouizdad
12:00
Aso ChlefAso Chlef
12:00
US BiskraUS Biskra
12:00
MC AlgerMC Alger
12:00
MC OranMC Oran
12:00
MC El BayadhMC El Bayadh
12:00
ES Ben AknounES Ben Aknoun
12:00
CS ConstantineCS Constantine
12:00
ES SetifES Setif
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
14:35
Shandong Taishan FCShandong Taishan FC
15:00
Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
15:00
Shenzhen Peng CityShenzhen Peng City
15:00
Tianjin Jinmen TigerTianjin Jinmen Tiger
15:00
Shanghai Port FCShanghai Port FC
Ekvador - Serie B
03:00
Gualaceo SCGualaceo SC
03:00
Manta FCManta FC
Estonya - Esiliiga
20:00
FC TallinnFC Tallinn
20:00
Tartu JK WelcoTartu JK Welco
Estonya - Esiliiga B
17:00
FC KuressaareFC Kuressaare
17:00
FA Tartu KalevFA Tartu Kalev
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
18:00
FC Lootos PolvaFC Lootos Polva
18:00
Saku SportingSaku Sporting
18:00
JK Tallinna KalevJK Tallinna Kalev
18:00
Tallinna FC FloraTallinna FC Flora
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Adama City FCAdama City FC
15:00
Bahir Dar Kenema FCBahir Dar Kenema FC
15:00
Fasil Kenema SCFasil Kenema SC
15:00
MekelakeyaMekelakeya
18:00
Dire Dawa Kenema FCDire Dawa Kenema FC
18:00
Hadiya Hossana FCHadiya Hossana FC
18:00
Dire Dawa Kenema FCDire Dawa Kenema FC
18:00
Saint George SCSaint George SC
Faroe Adaları - 1. deild
21:00
Vikingur Gota IIVikingur Gota II
21:00
FC HoyvikFC Hoyvik
Fas - Botola Pro D1
20:00
Maghreb As De FesMaghreb As De Fes
20:00
Olympique Club De SafiOlympique Club De Safi
20:00
Union TouargaUnion Touarga
20:00
Hassania Union Sport AgadirHassania Union Sport Agadir
20:00
Wydad ACWydad AC
20:00
Moghreb Athletic de TetouanMoghreb Athletic de Tetouan
20:00
CA Youssoufia BerrechidCA Youssoufia Berrechid
20:00
Jeunesse Sportive SoualemJeunesse Sportive Soualem
20:00
AS Far RabatAS Far Rabat
20:00
Fus RabatFus Rabat
20:00
Ittihad TangerIttihad Tanger
20:00
SCC MohammediaSCC Mohammedia
20:00
Mouloudia Club Of OujdaMouloudia Club Of Oujda
20:00
Raja Casablanca AthleticRaja Casablanca Athletic
Finlandiya - Suomen Kupası
19:00
PK-35 HelsinkiPK-35 Helsinki
19:00
Poxyt/TntPoxyt/Tnt
Hırvatístan - Prva NL
19:00
Orijent 1919 RijekaOrijent 1919 Rijeka
19:00
NK KustosijaNK Kustosija
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Torns IFTorns IF
20:00
Eskilsminne IFEskilsminne IF
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
19:00
FC Stockholm InternazionaleFC Stockholm Internazionale
19:00
Sollentuna FFSollentuna FF
20:00
Umea FCUmea FC
20:00
Friska Viljor FCFriska Viljor FC
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:00
Lidkopings FKLidkopings FK
20:00
BK ForwardBK Forward
20:30
IK KonghallaIK Konghalla
20:30
IFK Skovde FKIFK Skovde FK
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
IFK HassleholmIFK Hassleholm
20:00
IFK SimrishamnIFK Simrishamn
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:30
FC Nacka IliriaFC Nacka Iliria
20:30
IFK HaningeIFK Haninge
20:30
IFK EskilstunaIFK Eskilstuna
20:30
Smedby AISSmedby AIS
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Saevedalens IFSaevedalens IF
20:00
Lindome GIFLindome GIF
İsveç - Superettan
20:00
Orgryte ISOrgryte IS
20:00
GIF SundsvallGIF Sundsvall
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
14:00
IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
14:00
Malmo FFMalmo FF
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
21:00
FramFram
21:00
IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar
22:15
IA AkranesIA Akranes
22:15
HK KopavogurHK Kopavogur
22:15
IR ReykjavikIR Reykjavik
22:15
UMF GrindavikUMF Grindavik
İzlanda - 2. deild
22:15
KF AegirKF Aegir
22:15
Kormakur/HvotKormakur/Hvot
İzlanda - 3. deild
22:15
Vidir GardurVidir Gardur
22:15
KV VesturbaerKV Vesturbaer
Kazakistan - Birinci Lig
15:00
FK ArysFK Arys
15:00
FK Kyran ShymkentFK Kyran Shymkent
15:00
Akzhaiyk UralskAkzhaiyk Uralsk
15:00
Altay VkoAltay Vko
16:00
Okzhetpes KokshetauOkzhetpes Kokshetau
16:00
FK Kaspii AktauFK Kaspii Aktau
17:00
Kaisar Kyzylorda ReserveKaisar Kyzylorda Reserve
17:00
TarazTaraz
Kenya - Premier Lig
15:00
Ulinzi Stars FCUlinzi Stars FC
15:00
Nzoia Sugar FCNzoia Sugar FC
Kolombiya - Liga Femenina
23:30
Independiente Santa FeIndependiente Santa Fe
23:30
Atletico Nacional SAAtletico Nacional SA
Letonya - 1st Ligas
19:00
FK Rfs IIFK Rfs II
19:00
JDFS AlbertsJDFS Alberts
Letonya - Virsliga
18:00
Valmiera FCValmiera FC
18:00
FK Tukums 2000/TSSFK Tukums 2000/TSS
Litvanya - 1 Lyga
18:00
FK NevesisFK Nevesis
18:00
FK RiteriaiFK Riteriai
18:30
BE1 NFABE1 NFA
18:30
FK Tauras TaurageFK Tauras Taurage
19:00
FC Neptunas KlaipedaFC Neptunas Klaipeda
19:00
Hegelmann Litauen BHegelmann Litauen B
19:00
FK GarliavaFK Garliava
19:00
FK Panevezys BFK Panevezys B
Malezya - FA Kupası
13:30
Kuala Lumpur City FCKuala Lumpur City FC
13:30
Kuching City FCKuching City FC
15:15
Sri Pahang FASri Pahang FA
15:15
Penang FAPenang FA
16:00
KedahKedah
16:00
Bukit Tambun FCBukit Tambun FC
16:00
Terengganu FCTerengganu FC
16:00
Perak FCPerak FC
Mısır - Premier Lig
19:00
Pharco FCPharco FC
19:00
Al Ahly SC (Egy)Al Ahly SC (Egy)
19:00
Ceramica CleopatraCeramica Cleopatra
19:00
Zamalek SCZamalek SC
Norveç - 2. Lig Grup 2
19:00
SkeidSkeid
19:00
Grorud ILGrorud IL
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:00
FK VidarFK Vidar
19:00
Staal Joerpeland ILStaal Joerpeland IL
Özbekistan - PFL
18:00
PFK Metallurg BekabadPFK Metallurg Bekabad
18:00
FC BunyodkorFC Bunyodkor
Peru - Liga Femenina
19:00
AD CantolaoAD Cantolao
19:00
Universidad San Antonio AbadUniversidad San Antonio Abad
Singapur - Premier Lig
14:45
Hougang United FCHougang United FC
14:45
Geylang InternationalGeylang International
Tunus - Lig 1
18:30
As SolimanAs Soliman
18:30
Es MetlaouiEs Metlaoui
18:30
CA BizertinCA Bizertin
18:30
Us TataouineUs Tataouine
18:30
EGS GafsaEGS Gafsa
18:30
Olypique De BejaOlypique De Beja
18:30
Us Ben GuerdaneUs Ben Guerdane
18:30
AS MarsaAS Marsa
18:30
Stade TunisienStade Tunisien
18:30
Club AfricainClub Africain
Tunus - Ligue 2
18:30
AS Oued EllilAS Oued Ellil
18:30
Js OmraneJs Omrane
18:30
ES RadesES Rades
18:30
JS KairouanaiseJS Kairouanaise
18:30
Jendouba SportJendouba Sport
18:30
AS ArianaAS Ariana
18:30
Kalaa SportKalaa Sport
18:30
CS TabarkaCS Tabarka
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası
15:00
Korea Republic YouthKorea Republic Youth
15:00
IndonesiaIndonesia
18:00
MeksikaMeksika
18:00
JaponyaJaponya
19:00
Saudi ArabiaSaudi Arabia
19:00
PanamaPanama
Venezuela - Copa Venezuela
01:00
Caracas FCCaracas FC
2 : 1
Metropolitanos FCMetropolitanos FC
01:00
Deportivo TachiraDeportivo Tachira
5 : 1
Urena SCUrena SC
01:00
Monagas SCMonagas SC
5 : 1
Atletico La CruzAtletico La Cruz
01:00
Trujillanos FCTrujillanos FC
01:00
Rayo ZulianoRayo Zuliano
betnis giriş
betnis
yakabet giriş