reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Atatürk Havalimanı’ndaki toplantı için Metro İstanbul ve İETT’den ek sefer

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından 24 Mart Pazar günü Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek açık hava toplantısı için İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Metro İstanbul ve bağlı kuruluşu İETT ek seferler koydu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Atatürk Havalimanı’ndaki toplantı için Metro İstanbul ve İETT’den ek sefer
reklam

İBB iştiraki Metro İstanbul, 24 Mayıs’ta Atatürk Havalimanı'nda yapılacak miting için sefer düzenlemesi yapacak. Gün boyunca tüm hatlarındaki yolcu yoğunluğu anlık olarak takip edilecek.

İhtiyaca göre gerekli düzenlemeler yapılacak. İETT de ek seferler düzenleyecek. Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek miting nedeniyle Atatürk Havalimanı’na direkt giden M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı ve M1A ile bağlantısı olan M3 Bakırköy Sahil-Kayaşehir Merkez Metro ile M9 Ataköy-Olimpiyat Metro hatlarında tedbirler alacak.

Düzenleme kapsamında; M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro hattında saat 11.00 itibarıyla tam kapasite ile 4 dakika aralıklarla sefer yapılacak. M3 Bakırköy-Kayaşehir Metro ve M9 Ataköy-Olimpiyat Metro hattı saat 11.00 itibariyle tam kapasite çalışacak.

Mevcut personele ek olarak işletme, teknik bakım, güvenlik ve temizlik görevlisi olmak üzere toplam 174 ek personel görev alacak. Teknik ve işletme yöneticilerinden oluşan acil durum takip masası, müdahale için görev başında olacak.

Hibya Haber Ajansı

reklam
betnis giriş
betnis
yakabet giriş