reklam
reklam
DOLAR32,3261% 0.04
EURO35,0662% 0.24
STERLIN41,8305% 0.52
FRANG36,1630% 0.07
ALTIN2.405,29% -0,41
BITCOIN68.149,991.161
reklam

Esenyurtlu minikler mimari becerilerini sergiledi

Esenyurt’ta Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilgi ve Hikmet Evi Çocuk Etkinlik Merkezi’nin minikleri “Hayalimdeki Mimarim” yarışmasıyla mimari becerilerini sergiledi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Esenyurtlu minikler mimari becerilerini sergiledi
reklam

Geleceğin mimarları, hayal gücüyle ürettikleri mimari eserlerini ailelerinin desteğiyle birlikte tasarladı. Mimari eserler, “Sıfır Atık” projesi temel alınarak hazırlandı. Evde olan malzemelerle sıfır maliyet ve sıfır tüketime dikkat edildi.

Çocuklar hazırladıkları projelerin sunumunu aileleri ile birlikte yaptı. Öğrencilerin, mimarlığa bakış açılarını ve hayal güçlerini geliştirerek aileleriyle birlikte yaptıkları maketler ilgi çekti. 

Çocukların aileleri ile keyifli vakit geçirmek ve mimarlık mesleğini de çocuklara aşılamak amacıyla bu programı düzenlediklerini söyleyen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat, “Her bir çocuğumuzun ayrı bir beceri ve kabiliyeti var. Anne ve babalarının desteğiyle yapmış oldukları bu maketler bizler için çok kıymetli. Sizlerin, çocuklarınızla birlikte kaliteli zaman geçirmeniz için başlattığımız bu proje ortaya çok verimli ve başarılı sonuçlar çıkardı.” şeklinde konuştu.

Hibya Haber Ajansı

reklam
betnis giriş
betnis
yakabet giriş