reklam
reklam
DOLAR32,3261% 0.04
EURO35,0662% 0.24
STERLIN41,8305% 0.52
FRANG36,1630% 0.07
ALTIN2.405,29% -0,41
BITCOIN68.149,991.161
reklam

İZELMAN Kreş ve Anaokulları Eğitim Merkezi, eğitim vermeye devam ediyor

İzmir’de 18-72 ay arası çocuklara yönelik hizmet veren İZELMAN Kreş ve Anaokulları Eğitim Merkezi, 14 okulunda 850 öğrenciye eğitim vermeye devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
İZELMAN Kreş ve Anaokulları Eğitim Merkezi, eğitim vermeye devam ediyor
reklam

İZELMAN Kreş ve Anaokulları, erken çocukluk döneminde erişilebilir eğitim hizmeti sunarak ve bu yıl 5 yaş grubu 158 öğrencisini mezun ederek, ön kayıt başvurularını mayıs ayında almaya başladı. Yeni dönem kayıtları, haziran ayı boyunca devam edecek. İzmirli minikler, ağustos ayı itibariyle kreş ve anaokullarında eğitim almaya başlayacak.

İZELMAN Anaokulları Müdürü Eda Kaygusuz, “İZELMAN Kreş ve Anaokulları Eğitim Merkezi’ne bağlı 14 şubemizin bir ucu Dikili, bir ucu da Kiraz’a uzanıyor. Toplam 850 öğrencimiz, merkeze bağlı kreş ve anaokullarında eğitim almaya devam ediyor. Bu yıl 5 yaş grubu 158 öğrencimizi, 14 Haziran’da Havagazı Fabrikası’nda düzenlenecek törenle mezun edecek olmanın gururu ve heyecanını yaşıyoruz. İZELMAN’ın kreş ve anaokullarında eğitim görecek öğrenciler için ön kayıtlarımız mayıs ayında başladı. Haziran ayında da başvurularımız devam edecek. Ağustos ayında yeni döneme başlayacağız.” dedi.

İZELMAN Kreş ve Anaokulları Eğitim Merkezi’nin 07.00-18.00 saatleri arasında eğitim verdiğini hatırlatan Kaygusuz, “Öğrencilerimize bilişsel, duygusal, motor, dil ve öz bakım becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler veriyoruz. Dış geziler ve robotik kodlama, İngilizce, görsel sanatlar ve cimnastik gibi branş derslerin yanı sıra Psikososyal Destek Birimi ekibimizle de proje tabanlı eğitim programlarını yürütüyoruz.” diye konuştu.

İZELMAN Anaokulları’nda psikolojik danışman olarak görev yapan Özlem Mutlu Işık da Psikososyal Destek Birimi’nin yaklaşık bir yıldır öğrencilere ve ailelerine hizmet verdiğini ifade etti.

Öğrencilerine çağa uyumlu eğitim vermeye özen gösteren İZELMAN Anaokulları’nda robotik kodlama öğretmeni olarak görev yapan Mete Gökhan Ünal da “Robotik kodlama dersinde, Hollanda ve Finlandiya eğitim modeli olan STEM eğitim modelini uyguluyoruz. Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik disiplinlerini, öğrencilerin seveceği şekilde yurt dışından temin ettiğimiz eğitim setleri ile beraber uyguluyoruz. Oyunlar oynayarak analitik zekalarını geliştirip bilim ve teknoloji derslerine onları hazırlıyoruz ve çocuklara robot kullanmayı öğretiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Hibya Haber Ajansı

reklam
betnis giriş
betnis
yakabet giriş