reklam
reklam
DOLAR32,2450% 0.19
EURO34,8834% 0.09
STERLIN40,9754% 0.23
FRANG35,2481% 0.16
ALTIN2.424,38% 0,60
BITCOIN67.215,99-3.343
reklam

QNET “Geleceğe Yeşil Miras” bıraktı

Doğanın korunması ve gelecek nesiller için yaşanabilir bir çevre oluşturma misyonuyla hareket eden doğrudan satış şirketi QNET ve Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKUD), anlamlı bir iş birliği gerçekleştirerek 2 bin adet fidanı toprakla buluşturdu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
QNET “Geleceğe Yeşil Miras” bıraktı
reklam

Doğanın korunması ve gelecek nesiller için yaşanabilir bir çevre oluşturma misyonuyla hareket eden doğrudan satış şirketi QNET ve Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKUD), anlamlı bir iş birliği gerçekleştirerek 2 bin adet fidanı toprakla buluşturdu.

Doğrudan satış şirketi QNET, doğanın dengesini korumak ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için etkileyici bir adım attı. Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKUD) ile iş birliği yaparak İstanbul’da 2 bin adet fidan dikimi gerçekleştiren QNET, dikim çalışmalarına da ekip olarak katılarak doğaya olan bağlılıklarını somut bir şekilde gösterdi.

22 Nisan Dünya Günü kapsamına özel dikilen fidanlar, RYTHM Vakfı felsefesi çizgisinde bölgeye uygun olacak şekilde seçildi ve doğal yaşamın korunmasına destek olacak bir çeşitlilikte tercih edildi. Şirket gerçekleştirdiği ağaç dikimi çalışmalarında “Geleceğe Yeşil Miras” (Planting a Green Legacy) felsefesini benimseyerek sadece şehrin yeşil alanlarını artırmakla kalmayıp, aynı zamanda çevresel sürdürülebilirliği destekleme, yerel ekosistemi güçlendirme ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma sorumluluğunu da üstlendi.

QNET’in “Geleceğe Yeşil Miras” bırakma adımı, çevresel duyarlılık ve toplumsal sorumluluk anlayışının bir yansıması oldu.

QNET Hakkında:

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNETin 25 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbaol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiyeye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 'Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir' (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi, yağlar ve serum ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı HomePure Zayn, su iyonizeri HomePure Viva ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır. QNET Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin silver’ üyesidir.

Daha fazla bilgi için lütfen QNETin www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin.

 

 

Hibya Haber Ajansı

reklam
betnis giriş
betnis
yakabet giriş