reklam
reklam
DOLAR32,3294% 0
EURO35,0580% 0.18
STERLIN41,7907% 0.48
FRANG36,1465% -0.04
ALTIN2.411,53% -0,15
BITCOIN68.277,461.214
reklam

Bayram Bağışlarınız Otizmli Çocuklar için Eğitime Dönüşsün

20 yılı aşkın süredir otizm spektrum bozukluğu olan çocuklar, gençler ve aileleri için çalışan Tohum Otizm Vakfı, bu bayramda umut olmaya devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bayram Bağışlarınız Otizmli Çocuklar için Eğitime Dönüşsün
reklam


Yapılacak Bayram bağışlarıylaotizmli çocukların eğitimine destek olunacak ve her bağış bir otizmli çocuğun daha eğitim alarak topluma kazandırılmasını sağlayacak.
 

Otizm Spektrum Bozukluğu yaşamın ilk yıllarında ortaya çıkan gelişimsel bir farklılık. Bugün her 36 çocuktan 1’inin otizm tanısı aldığı tahmin ediliyor. Gittikçe toplumda görülme sıklığı artan otizmin tedavisi için ise erken tanı ve nitelikli eğitim hayati öneme sahip.
 Türkiye’de otizm spektrum bozukluğu olan çocukları erken tanı ve eğitimle topluma kazandırmak, otizmli çocuklar ve ailelerinin eğitim ve sağlık hizmetlerinden eşit şart ve fırsatlarla yararlanabilmelerini sağlamak amacıyla kurulan Tohum Otizm Vakfı, Bayram için bir bağış kampanyası başlattı.
 

Kampanyaya yapılan bağışlarla otizmli çocukların eğitim olanaklarına ulaşması amaçlanıyor.
 Otizmli çocukların nitelikli özel eğitime ulaşmasına ve topluma kazandırılmasına destek olmak isteyenler kampanyaya Vakfın web sayfası üzerinden (tohumotizm) bağış yapabilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

reklam
betnis giriş
betnis
yakabet giriş