reklam
reklam
DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.250,000.482
reklam
Banu YELKOVANTÜM YAZILARI

Lacoste Talks ile Komedi Kulüp Nişantaşı’nda Unutulmaz Bir Gece

Dünyaca ünlü Fransız markası Lacoste’un, Türkiye’de Eren Perakende tarafından temsil edilen “Lacoste Talks” etkinlikleri, Türkiye’nin önde gelen iş, ekonomi, teknoloji, moda, kültür-sanat ve spor dünyasından isimleri bir araya getiriyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Lacoste Talks ile Komedi Kulüp Nişantaşı’nda Unutulmaz Bir Gece
reklam


Dünyaca ünlü Fransız markası Lacoste’un, Türkiye’de Eren Perakende tarafından temsil edilen “Lacoste Talks” etkinlikleri, Türkiye’nin önde gelen iş, ekonomi, teknoloji, moda, kültür-sanat ve spor dünyasından isimleri bir araya getiriyor. Lacoste Talks, Lacoste’un özel müşterileri, üst düzey yöneticileri ve önemli basın mensuplarını buluşturmaya devam ediyor.

Bu yıl beşincisi düzenlenen etkinlik, 27 Mayıs gecesi Komedi Kulüp Nişantaşı’nda gerçekleşerek katılımcılara unutulmaz bir deneyim sundu. Davet, başarılı oyuncu Zafer Algöz’ün eğlenceli performansıyla başlayıp, şarkıcı Solanch De La Rosa’nın büyüleyici sesiyle devam etti.

Etkinliğin başlangıcında, Lacoste Türkiye Genel Müdürü Atok Kansav yaptığı konuşmada markanın yenilikçi ruhuna vurgu yaparak Türkiye’deki müşterileri ile iş ortaklarına eşsiz deneyimler sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

reklam
betnis giriş
betnis
yakabet giriş