reklam
reklam
DOLAR32,3387% 0.03
EURO35,1712% 0.49
STERLIN41,8150% 0.52
FRANG36,1705% 0.06
ALTIN2.414,67% -0,02
BITCOIN68.304,011.681
reklam
Banu YELKOVANTÜM YAZILARI

Şafak Sezer’in Kasada Parti Filmi Şimdi Yalnızca Prime Video’da Yayında

Başrollerinde Şafak Sezer, Deniz Akkaya, Okan Şenozan’ın bulunduğu yeni komedi filmi Kasada Parti şimdi yalnızca Prime Video’da yayında.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şafak Sezer’in Kasada Parti Filmi Şimdi Yalnızca Prime Video’da Yayında
reklam


Birbirinden ilginç ve eğlenceli karakterlerin, yılbaşı gecesi başlarından geçen talihsiz ama komik olaylar ile karşılaşacağınız filmin yönetmenliğini Kamil Çetin üstleniyor.

Kasada Parti Hakkında

Zengin iş adamı Evren ve eşi, sözde dostları için yıllarca hatırlanacak bir yılbaşı partisi düzenlemeye karar verirler. Ancak parti vermekten ziyade asıl amaçları, yeni satın aldıkları evin devasa kasasını arkadaşlarına göstermektir. Davetlilerin yanlışlıkla kasada kilitli kalmasıyla başlayan olaylar ile hiçbir şey Evren’in planladığı gibi gitmez. Kasa o kadar güvenlidir ki dışarı hiç ses çıkmaz ve içeride telefonlar çekmez. Tüm bunların üstüne iki güvenlik görevlisi hariç evdeki tüm personel ortalıkta yoktur ve partiye gelen davetliler kendi başlarının çaresine bakmak zorunda kalır. Zaman ilerledikçe ve kasa içerisindeki kaynaklar azaldıkça gerilimler artar, ittifaklar kurulur ve arkadaşlar gerçek yüzünü göstermeye başlar. Evren’in yıllarca kötü bir şekilde hatırlanacak bir partisi olur ve gösteriş yapmanın nasıl da ters tepebileceğini öğrenir. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

reklam
betnis giriş
betnis
yakabet giriş