Coinoxs, 2022’de 4 milyon TL değerinde kripto para kurtardı

Blockchain tabanlı eser ve hizmetleriyle öne çıkan Coinoxs, OxsFix hizmetiyle blockchain süreçlerinde yaşanan sıkıntılara tahlil getiriyor. Bu kapsamda 2022’de kusurlu yahut askıda kalan süreçler sebebiyle kaybolması olası toplamda 4 milyon

Yayınlama: 02.02.2023
7
A+
A-

Blockchain ekosisteminde geliştirdiği eser ve hizmetlerle tanınan Coinoxs, ekosistemdeki paydaşlara alternatif tahliller getiriyor. Bu kapsamda Coinoxs tarafından hizmete sunulan OxsFix ile blockchain üzerinde süreç yapan kullanıcılara çeşitli avantajlar ve ayrıcalıklar sunuluyor. Böylelikle yanlışlı süreç yapan yahut süreçleri askıda kalan kullanıcıların mümkün kayıplarının da önüne geçiliyor. Bilhassa son devirde daldaki soğuk cüzdan kullanıcılarının yaptığı yanlışlar sebebiyle önemli mali kayıplar yaşanabiliyor. Bu kayıpların önüne geçilmesi ismine yeni hizmet ve uygulamaların geliştirilmesi büyük kıymet taşıyor. Coinoxs tarafından açıklanan dataya nazaran OxsFix sayesinde sadece 2022’de toplamda 4 milyon TL pahasında kripto para kurtarıldı.

Blockchain ekosistemi atılan yeni adımlarla gelişmeye devam ediyor. Bu süreçte mağduriyetlerin yaşanmaması ismine yenilikçi tahliller sunan hizmet ve uygulamaların geliştirilmesi bölümdeki olası riskleri de önlüyor. OxsFix hizmeti hem olası para kayıpların önüne geçilmesi hem de blockchain hakkındaki soruların cevaplanmasında kullanıcılara kıymetli kolaylıklar sağlıyor. Müşteriler makul hizmet bedeli karşılığından birçok sorunun yanıtına ulaşıyor, problemlerine tahlil bulabiliyor.

OxsFix hizmetiyle ilgili görüşlerini paylaşan Coinoxs Kurucusu Can Azizoğlu, geliştirdikleri hizmetlerle blockchain tabanlı teknolojilerin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması ismine çalışmalar yürüttüklerine dikkat çekti.

“Hatalı süreçlerden kaynaklı milyonlarca TL’lik kripto parayı kurtarıyoruz”

OxsFix hizmetinden faydalanan birçok kişinin sıkıntılarına tahlil bulduklarını ve önemli kayıpların önüne geçtiklerini belirten Can Azizoğlu şunları kaydetti:

“Coinoxs olarak, blockchain tabanlı teknolojilerin kullanım alanlarının her geçen gün genişlediğini görüyoruz. Bu kapsamda yeni teknolojilerin ekosisteme dahil edilmesini ve kullanıcılarının adaptasyon süreçlerinin hızlandırılmasını da epeyce önemsiyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz OxsFix hizmeti ile sırf 2022 yılında kusurlu süreçlerden kaynaklanan mağduriyetlerin önüne geçerek 4 milyon TL pahasında kripto para kurtardık. Ayrıyeten, yeniden bu süreçte profesyonel takımımızla müşterilerimizin karşılık aradığı sorulara tahliller bulmaya devam ettik. Önümüzdeki periyotta de yeni hizmet ve eserlerle blockchain dünyasını bir ileri düzeye taşımak ismine uğraş göstermeye devam edeceğiz.”

REKLAM ALANI
Leave a Comment

Comments - 0 Comment

No comments yet.